Kargolama & Ulaşım

  •         Lütfen ürünü aldıktan sonra sistemdeki adresinizi kontrol ediniz, yanlış veya eksik adres bilgilerinden doğacak problemlerde sorumluluk alıcıya aittir.
  •   Kargo ücreti alıcıya aittir. Standart olarak anlaşmalı olduğumuz PTT KARGO, Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Aras Kargo  ile gönderilecektir.
  •   Ürünler taşıma süresince zarar görmeyecek şekilde ambalajlanarak kargoya verilir. Ancak buna rağmen teslim alınan pakette hasar görülmesi durumunda, ürün teslim alınırken, taşıma sigortası gereği, önce kargo sorumlusuna bir tutanak tutturulmalı ve ondan sonra ürün kabul edilmeyip iade edilmelidir. Pakette hasar belirtisi yoksa bu işlemlere gerek yoktur.
  •   Onaylanan satışlar stok dahilinde 1-3 iş günü içinde kargolanır stok dahilinde olmayan ürünler en geç 3 iş günü içerisinde gönderilir ve maksimum 1 ila 2 gün içinde alıcıya ulaşır. Bu sürede ürün teslimatı yapılmadığı taktirde, kargo firmasının varış şubesi ile irtibat kurulmalı, veya bize bildirilmelidir.
  •   Müşterilerimiz den en çok aldığımız sorulardan biri kargonun bazen geç ulaşması hakkında oluyor bu sorun tamamen bulunduğunuz bölgedeki kargo firmasıyla alakalıdır  gönderilen kargo bulunduğunuz yere göre kargo firmalarının aktarma istasyonlarına göre müşteriye ulaştırılması 1 ila 3 gün arasında değişiklik göstermektedir.